MENU ☰

aktualita

« Zpět na výpis aktualit
4.5.2018
Přestože měl první květnový týden pouze tři školní dny, byly naplněny událostmi. Hned ve středu 2. května probíhal v odpoledních hodinách již 19. ročník naší tradiční atletické soutěže MINITRETRA. Žáci druhého stupně ostrovských škol bojovali v různých atletických disciplínách. Putovní pohár si odnesli sportovci ze ZŠ Myslbekova. Naši žáci obsadili třetí místo. O den později zhlédly děti z prvních tříd divadelní představení Základní umělecké školy. A pátek 4. května byl opět ve znamení sportu. Tentokrát se fotbalisté z 1. stupně vydali do Hroznětína a odehráli zde turnaj Mc Donalds Cupu. Starší fotbalisté ze 4. a 5. tříd obsadili čtvrté místo. Mladší fotbalisté však zabojovali, skončili na druhém místě a tím vybojovali postup do okresního kola. Všichni zaslouží pochvalu za svůj výkon.